Administracja stron WordPress

Administracja stron WordPress

Administracja WordPress to fachowa pomoc i wsparcie techniczne dla Twoich stron internetowych opartych o WordPress – administracja i bieżąca pomoc w obsłudze WordPressa.

Udostępnij wpis:

Administracja stron WordPress – dla kogo?

Poświęcasz czas na prowadzenie firmy lub rozwijanie hobby i nie masz czasu na dbanie o zaplecze techniczne strony WordPress? A może masz czas, ale boisz się, że coś może pójść nie tak i zamiast powiadomienia o zaktualizowanych wtyczkach WordPressa pojawi się błąd krytyczny i cała strona przestanie działać?

Znamy wiele takich sytuacji, gdy coś idzie nie tak, jak powinno i potrzebna jest natychmiastowa pomoc w administracji stroną WordPress, nie tylko przy stronie firmowej, ale też stronach portfolio, artystycznych i wielu innych.

Aktualizacje stron WordPress to nasza specjalność. Doskonale wiemy, jak stałe aktualizacje wtyczek, motywów, samej wersji WordPressa i tworzenie kopii zapasowych poprawia bezpieczeństwo Twojej strony, a tym samym Twojej firmy lub Twojej pasji, którą dzielisz się w internecie.

*otrzymaj darmowy audyt Twojej witryny WordPress, a wybór pakietu zaproponujemy Ci później, przy wysłaniu szczegółowego raportu.

Prowadzenie i administracja stron WordPress – dlaczego my?

My nie tylko aktualizujemy, ale dbamy o całościowe prowadzenie i administrację strony internetowej WordPress. Oznacza to, że monitorujemy ruch na stronie, wprowadzamy niezbędne poprawki techniczne i zabezpieczamy zaplecze strony WordPress przed atakami i szkodliwym oprogramowaniem, by Twoja strona i jej dane były zawsze bezpieczne. Powierz opiekę nad stroną WordPress specjalistom od WordPressa i zyskaj więcej czasu na prowadzenie interesów firmy.

Administracja stron WordPress – czy tego potrzebujesz?

Codziennie około 30 000 stron opartych o WordPress pada ofiarą ataków hakerskich. Bez aktualizacji WordPressa, motywu i wtyczek szanse, że wśród tej liczby znajdzie się nasza strona znacznie się zwiększają.

Regularne aktualizacje na stronie WordPress mogą z kolei poprawić pozycję naszej strony w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing i innych. Jeśli stronę posiadamy już od dłuższego czasu, szanse na wyższą pozycję w Google rosną diametralnie.

Jeśli masz problemy z edycją treści na WordPress i często musisz przywracać stronę z kopii zapasowej, to usługa administracji stron WordPress jest również dla Ciebie. Nasi specjaliści wprowadzą zlecone zmiany w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Podsumowując, korzystając z naszych usług administracji WordPress:

 • Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej strony WordPress, zyskujesz gwarancję braku wirusów i cykliczny backup.
 • Dzięki regularnym aktualizacjom i zmianom zwiększasz swoje szanse na wyższą pozycję w Google.
 • Co miesiąc możesz zlecić dowolne zmiany treści na stronie WordPress do 1 lub 2 godzin pracy specjalisty, zależnie od wybranego pakietu.
 • Jeśli prowadzisz blog na stronie WordPress co miesiąc wstawimy artykuł SEO napisany pod konkretny temat z użyciem słów kluczowych, dzięki czemu na Twojej witrynie regularnie będą pojawiać się nowe treści, co sprzyja wyższym pozycjom w Google.
 • Zaopiekujemy się Twoją stroną WordPress także od strony technicznej, by była szybsza w działaniu niż dotychczas poprzez optymalizację ustawień WordPressa.

Administracja stron WordPress – wybierz swój pakiet

Pakiet #1

Niezbędny

99 zł / miesiąc

Zapewnia 100% ochronę strony.

Pakiet #2

Optymalny

199 zł / miesiąc

Maksymalna ochrona i zmiany na stronie.

Pakiet #3

SEO

799 zł / miesiąc

Administracja i wyższe pozycje w Google.

*otrzymaj audyt Twojej strony WordPress zupełnie za darmo, a wybór pakietu podejmiesz później po otrzymaniu szczegółowego raportu.

Przy wszystkich pakietach możesz liczyć na comiesięczny raport z prac, otrzymasz też fakturę VAT. Podane ceny są cenami netto.

Opieka i administracja stron WordPress – FAQ

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc przy edycji drobnych elementów na stronie?

Oczywiście, możesz na nas liczyć. W ramach pakietu Optymalnego lub SEO chętnie pomożemy przy drobnych zmianach opartych o Elementor, inne edytory do ustalenia indywidualnie.

Ile kosztuje administracja strony WordPress?

Oferujemy trzy pakiety administracji stroną WordPress do wyboru – od 99 do 799 zł za miesiąc.

A co jeśli potrzebuję indywidualnej wyceny?

Napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. 😉

Czy mogę wybrać inny pakiet administracji stroną WordPress w trakcie trwania umowy?

Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych usług administracji WordPress, które są dostępne w wyższym pakiecie, jak najbardziej będziesz mieć możliwość zmiany pakietu na poziom wyżej.

Co wchodzi w zakres prac nad bezpieczeństwem strony WordPress?

 • aktualizacje wersji WordPress,
 • aktualizacje motywu,
 • aktualizacje wtyczek (pluginów),
 • kontrola dostępu do panelu administracyjnego oraz liczby nieudanych prób logowania, co ma na celu blokowanie podejrzanych adresów IP,
 • cykliczne tworzenie kopii bezpieczeństwa (backup),

Co wchodzi w zakres prac w ramach zleconych zmian dla strony WordPress?

Godziny zleconych zmian dostępnych w Twoim pakiecie możesz przeznaczyć na wybrane prace nad Twoją stroną internetową WordPress. Poniżej załączamy najczęściej wybierane przez klientów prace, które możemy dla Ciebie wykonać. Dodatkowe zmiany poza pakietem są płatne dodatkowo.

 • edycja treści,
 • dodanie zdjęć na stronę,
 • projektowanie nowej podstrony lub konkretnych elementów na stronie.

Kiedy mogę liczyć na Wasze wsparcie?

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Czy wykonujecie również jednorazowe prace nad zabezpieczeniem lub edycją strony WordPress?

Oczywiście! Możesz się do nas zgłosić po indywidualną wycenę zlecenia.

Czy mogę w jakiś sposób pomóc Wam zabezpieczyć moją stronę?

Tak. Możesz zadbać o silne hasło do panelu administracyjnego i panelu hostingu. Dobre hasło powinno mieć minimum 10 znaków, w tym cyfry, duże litery i znaki specjalne jak $,#, itp.

Czy obsługujecie też sklepy internetowe WooCommerce?

Tak. Taką usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości sklepu. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.

Czy oferujecie wsparcie w zakresie przyspieszenia działania strony na WordPress?

Tak. Wybierając pakiet SEO zoptymalizujemy Twoją stronę w ramach administracji WordPress, poprawimy szybkość ładowania strony. To obejmuje kompresję zdjęć, optymalizację baz danych oraz konfigurację wtyczek cache.

Czy zajmujecie się również administracją stron internetowych nie opierających się na WordPress?

Nie. Jesteśmy specjalistami od WordPressa i zajmujemy się wyłącznie tym systemem CMS.

Potrzebujesz strony internetowej?

Możemy ją dla Ciebie zrobić za darmo.

OPINIE KLIENTÓW

Ocena: 4.9 I 340 opinii