GRATULACJE, NIEDŁUGO SIĘ WIDZIMY! 🎉

Co powinieneś wiedzieć przed spotkaniem?

Dresscode

A raczej jego brak, w naszym biurze możesz poczuć się jak u siebie w domu, ale co to właściwie znaczy? Dokladnie to, że wystarczy, że ubierzesz się tak jak Ci wygodnie, tak jak najlepiej się czujesz, nie musisz przychodzić sztywno pod krawatem, czy w koszuli, ponieważ nikt tutaj się tak nie ubiera.

Dojazd

Siedziba naszej firmy mieści się w Wasilkowie, z centrum Białegostoku autem trafisz tu w niecałe 20 minut (zależy jak szybko jeździsz), niektórym z naszych rajdowców potrafi zająć to nawet 10 minut, ale pamiętaj DRIVE SAFE, kierowca kierowcy nierówny. Jeśli jednak nie posiadasz tego magicznego środka transportu zwanego autem, polecamy dojazd autobusem linii 100, przystanek jest 5 minut od nas także pół godziny podróży nie powinno Cię przerazić.

Punkt kulminacyjny

Kiedy będziesz już pod naszym domem (przez niektórych o zgrozo nazwanym biurem) staniesz pod bramką, klamka jest myląca, ponieważ gdy pociągniesz za nią od strony ulicy to nie wejdziesz, musisz przełożyć rękę przez płotek żeby ją otworzyć od drugiej strony. Psa na podwórku (jeszcze) nie posiadamy także nie musisz się martwić, że coś Cię zaatakuje na terenie naszej siedziby. po przekroczeniu progu kieruj się prosto do drzwi, nie dzwoń dzwonkiem, wchodź jak do siebie, powiedz, że przyszedłeś na rozmowę i od razu ktoś Cię pokieruje w odpowiednie miejsce.

POWODZENIA