Kursy tworzenia sklepów internetowych

Kursy tworzenia

sklepów

internetowych

Już umiesz tworzyć strony internetowe? Teraz czas na naukę tworzenia sklepów internetowych na WordPress, używając najbardziej popularnego narzędzia – WooCommerce

Stacjonarne kursy tworzenia sklepów internetowych – unikalna możliwość, aby nauczyć się tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe. Od wyglądu po płatności online – z doświadczonym instruktorem i dobrą atmosferą, ukończysz kurs tworząc swój pierwszy sklep internetowy!

Najbliższe kursy

Aktualnie pracujemy nad nowym programem kursów. Chcesz być jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o najbliższym zaplanowanym kursie? Podaj swój adres mailowy lub numer telefonu, a my poinformujemy Cię, zanim ogłosimy to na naszej stronie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności oraz na kontakt ze mną

Kursy stacjonarne

Kursy online

Naucz się tworzyć sklepy internetowe w wybranym przez siebie czasie i miejscu! Kursy online krok po kroku wyjaśniają zagadnienia związane z WordPress’em i WooCommerce, a Ty stworzysz swój pierwszy sklep bez pisania kodu!

 

Rozpocznij naukę teraz!

 

Program kursu

Program jest właśnie aktualizowany

Dlaczego kursy tworzenia sklepów internetowych?
Dlaczego kursy tworzenia
sklepów
internetowych?

Poświęcisz niewiele czasu

Kurs tworzenia sklepów internetowych wymaga inwestycji bardzo małej ilości czasu, aby nauczyć się jak zbudować w pełni funkcjonalny sklep internetowy oparty o WooCommerce.

Posiądziesz przydatną umiejętność

Nie tylko zrozumiesz jak działa WordPress i WooCommerce, ale również nauczysz się tworzenia i administrowaniem strony zbudowanej przy użyciu WooCommerce

Urozmaicisz swoje CV

Twoja nowo nabyta umiejętność jest bardzo uniwersalna i innowacyjna. Możesz umieścić informację o niej w swoim CV oraz zyskać ogromną przewagę nad innymi kandydatami – bez znaczenia na branżę w której chcesz pracować.