Kursy tworzenia sklepów internetowych

Kursy tworzenia

sklepów

internetowych

Już umiesz tworzyć strony internetowe? Teraz czas na naukę tworzenia sklepów internetowych na WordPress, używając najbardziej popularnego narzędzia – WooCommerce

Kursy online

Naucz się tworzyć sklepy internetowe w wybranym przez siebie czasie i miejscu! Kurs online krok po kroku wyjaśni zagadnienia związane z WordPress’em i WooCommerce, a Ty stworzysz swój pierwszy sklep internetowy bez pisania kodu!

 

Kurs jest dostępny na platformie kursowej kursowo.com. Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść na stronę i zamówić kurs.

 

Rozpocznij naukę już teraz!

 

Stacjonarne kursy tworzenia sklepów internetowych – unikalna możliwość, aby nauczyć się tworzyć w pełni funkcjonalne sklepy internetowe. Od wyglądu po płatności online – z doświadczonym instruktorem i dobrą atmosferą, ukończysz kurs tworząc swój pierwszy sklep internetowy!

Najbliższe kursy

Ze względu na sytuację z covid-19 mocno ograniczyliśmy nasze kursy stacjonarne. Zachęcamy do sprawdzenia kursu w wersji online.  Chcesz być jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o najbliższym zaplanowanym kursie stacjonarnym? Podaj swój adres mailowy lub numer telefonu, a my poinformujemy Cię, zanim ogłosimy to na naszej stronie!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności oraz na kontakt ze mną

Kursy stacjonarne

Program kursu

Program jest dostępny na platformie kursowo.com. Kliknij tutaj.

Dlaczego kursy tworzenia sklepów internetowych?
Dlaczego kursy tworzenia
sklepów
internetowych?

Poświęcisz niewiele czasu

Kurs tworzenia sklepów internetowych wymaga inwestycji bardzo małej ilości czasu, aby nauczyć się jak zbudować w pełni funkcjonalny sklep internetowy oparty o WooCommerce.

Posiądziesz przydatną umiejętność

Nie tylko zrozumiesz jak działa WordPress i WooCommerce, ale również nauczysz się tworzenia i administrowaniem strony zbudowanej przy użyciu WooCommerce

Urozmaicisz swoje CV

Twoja nowo nabyta umiejętność jest bardzo uniwersalna i innowacyjna. Możesz umieścić informację o niej w swoim CV oraz zyskać ogromną przewagę nad innymi kandydatami – bez znaczenia na branżę w której chcesz pracować.