Zaawansowane kursy tworzenia stron internetowych

Zdobądź kompleksową wiedzę na temat tworzenia stron internetowych. Od briefu po kodowanie całej strony.

Zaawansowane kursy tworzenia stron internetowych są skierowane do absolwentów i studentów kierunków graficznych i informatycznych, którzy chcą specjalizować się w tworzeniu witryn internetowych na WordPress.

Musisz posiadać już co najmniej podstawową wiedzę o front-end. W przeciągu ok. 4 miesięcy zostaniesz prawdziwym profesjonalistą ze sporą ilością stron internetowych stworzonych prawdziwym firmom w swoim portfolio.

Kursy stacjonarne

Program kursu

Prework

Otrzymasz wszelkie zagadnienia, których znajomość będzie potrzebna w dalszych częściach kursu. Możesz opracować je sam lub wspólnie z mentorem.

Warsztaty teorytyczne

W grupie maksymalnie 3 osób wykładowca przedstawi najnowsze trendy, zasady oraz etykę pracy nad designem i UI.

Warsztaty praktyczne

Praca indywidualna z mentorem. Dostaniesz wytyczne co do realizacji 3 projektów. Materiały oraz wskazówki przekaże Ci mentor.

Projekt zaliczeniowy

Twoim zadaniem będzie realizacja 3 projektów samodzielnie na podstawie konkretnych wytycznych, które sprawdzą i podsumują całą wiedzę zdobytą dotychczas.

Dlaczego warto?
Dlaczego
warto?

Rynek pracy

Z nabytymi na kursie umiejętnościami bez problemu znajdziesz nową pracę lub zmienisz stanowisko. Wielu pracodawców poszukuje front-endowców, jednak często bezskutecznie ze względu na brak odpowiednich kandydatów.

Bardzo wysokie zarobki

Nie jest to ani mit, ani tajemnica, że webdeveloperzy zarabiają dużo. Ile konkretnie? Od 3 do 10 tysięcy brutto.  Największy wpływ na wynagrodzenie mają umiejętności i portfolio.

Gotowe portfolio

Skupiamy się na praktyce. Dlatego podczas kursu zrealizujesz swoje pierwsze prawdziwe projekty i będziesz mógł się nimi chwalić przed pracodawcami lub klientami. Dzięki temu „start” będzie o wiele łatwiejszy.

Zarejestruj się na kurs już teraz!

Prezenty

Certyfikat

Kiedy z powodzeniem ukończysz kurs tworzenia stron internetowych, otrzymasz międzynarodowy certyfikat w języku angielskim.

Hosting

Otrzymasz również hosting  Getspace , na którym będziesz mógł budować oraz hostować strony internetowe swoich przyszłych klientów.

Wsparcie

Nasz zespół z chęcią odpowie na Twoje każde pytania odnośnie WordPress’a. Nawet po zakończeniu kursu.

Zarejestruj się

Zarejestruj się
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności oraz na kontakt ze mną

Skontaktuj się z nami

mobile_20171011_171349-blackwhite-900x800

Kamil Laszczkowski

Menadżer projektu