POMOC W ZARZĄDZANIU STRONĄ

Opieka i administracja WordPress

Opieka nad stronami WordPress to nasza specjalność. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i wsparcie techniczne dla Twoich witryn na WordPressie. Do tej pory zaufało nam ponad 2000 klientów. Stworzyliśmy tysiące stron internetowych na WordPressie i znamy każdy zakamarek tego systemu. Powierz administrację stron www WordPress prawdziwym pasjonatom.

*otrzymaj darmowy audyt Twojej witryny WordPress, a wybór pakietu zaproponujemy Ci później, przy wysłaniu szczegółowego raportu.

Audyt Twojej strony WordPress za darmo

Nie musisz podejmować decyzji w ciemno. Otrzymaj audyt strony WordPress. Poznasz jej aktualny stan bezpieczeństwa oraz otrzymasz rekomendację odpowiedniego dla niej pakietu. Wszystkie informacje przedstawimy w przejrzystym raporcie.

0

Co sprawdzimy w audycie?

ZABEZPIECZ I ROZWIŃ SWOJĄ STRONĘ

Wybierz swój pakiet i zacznij za darmo!

Zadbaj o ochronę Twojej strony razem z nami – specjalistami od WordPressa.

Pakiet #1

Niezbędnik

99 zł / miesiąc

Zapewnia 100% ochronę strony.

Pakiet #2

Optymalny

199 zł / miesiąc

Maksymalna ochrona i zmiany na stronie.

Pakiet #3

SEO

799 zł / miesiąc

Administracja i wyższe pozycje w Google.

*otrzymaj audyt Twojej strony WordPress zupełnie za darmo, a wybór pakietu podejmiesz później po otrzymaniu szczegółowego raportu.

Czym się zajmujemy w ramach
administracji WordPress?

Administracja WordPress obejmuje wiele różnych działań, którymi w zależności od pakietu zajmiemy się na Twojej stronie.

Administracja WordPress - aktualizacje

Aktualizacje i wsparcie

Regularnie przeprowadzamy aktualizacje WordPressa, motywów oraz wtyczek. Dzięki naszym usługom masz pewność, że ryzyko wystąpienia usterek lub korzystania z przestarzałych wtyczek jest zminimalizowane, a nawet gdyby coś nie działało jak trzeba, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Dla nas zawsze priorytetem jest utrzymanie bezpieczeństwa Twojej strony na najwyższym poziomie.

Administracja WordPress - backup

Backup strony

Prywatność i ochrona Twoich danych to dla nas absolutny priorytet. Wybierając naszą usługę, możesz być pewien, że regularnie tworzymy kopie zapasowe, które przechowujemy przez długi okres – nawet do 90 dni.

W przypadku utraty danych z powodu awarii serwera, ataku hakerów, błędów ludzkich lub innych czynników, backupy pozwalają przywrócić stronę do wcześniejszego stanu i odtworzyć utracone dane.

Administracja WordPress - rozwój

Rozwój strony

Wybierając pakiet #2 lub #3, w każdym miesiącu otrzymujesz zestaw bezpłatnych zmian, co pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie WordPressa do Twoich unikalnych potrzeb i rozwiązanie najbardziej uciążliwych problemów, które wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu WordPressa.

Dzięki naszemu wsparciu zyskasz nowe możliwości rozwoju swojego biznesu.

Administracja WordPress - SEO

SEO i optymalizacja

Zajmiemy się wszystkimi technicznymi aspektami Twojej witryny także pod kątem SEO, abyś Ty mógł skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu. Zoptymalizujemy Twoją stronę, by skrócić czasy ładowania. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze obsługi serwisów opartych na WordPress.

W pakiecie SEO możesz liczyć na 1 artykuł na bloga w miesiącu i przystosowanie strony pod konkretne słowa kluczowe.

PORÓWNAJ I ZAOSZCZĘDŹ

Administracja WordPress w Atwi – porównanie

Atwi

Freelancerzy

Agencje

Bieżące aktualizacje

Niska cena

Darmowy audyt

Gwarancja braku wirusów

Błyskawiczny kontakt

Dedykowany opiekun

OPINIE O współpracy

Opinie naszych klientów

Od kiedy wykupiliśmy Optymalny pakiet administracyjny w Atwi udało nam się rozwinąć stronę o 5 nowych podstron i kilka sekcji na starych stronach. Strona jest też zaktualizowana i działa jak trzeba, nie było żadnych problemów. Bardzo dziękujemy.
Woofotografia
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Atwi! Kontakt na bardzo wysokim poziomie. Otrzymywałam szczegółowe odpowiedzi na każde zadane pytanie. Zawsze chętnie służyli radą za co jestem im bardzo wdzięczna. Wszystko zaktualizowane i nic mi się nie świeci w panelu.
DariaGotuje
Współpraca z firmą Atwi to pełne doradztwo i rzetelność wykonania. Pracownicy odznaczają się również niebywałą cierpliwością i elastycznością do wszelkich wprowadzanych na stronie zmian🙂
Mariusz
Panowie z Atwi stale dbają o działanie mojej strony. Zawsze gdy coś sama popsuję, to mam w nich oparcie. Nie trzeba też długo czekać na odpowiedź, a to zdecydowana zaleta.
Ewa