Twoja strona jest już aktywna!

Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się stworzyć dla Ciebie stronę internetową! Teraz, po zakończeniu tego procesu, chcielibyśmy zaproponować kilka zalecanych kolejnych kroków.

1. Instrukcje obsługi WordPress

Aby dokonać prostych zmian w witrynie, takich jak zmiana tekstu lub dodanie zdjęć, możesz łatwo pobrać instrukcje PDF poniżej.

2. Dołącz do naszej grupy wsparcia na FB

Zostań częścią naszej społeczności i uzyskaj pomoc z WordPressem. W grupie wymieniamy się wiedzą i pomagamy w edycji strony.

Dostęp do grupy mają tylko osoby, dla których stworzyliśmy stronę. Ty również jesteś teraz członkiem tej grupy 🙂

3. Dodaj swoją stronę do Google

Tworzone przez nas strony internetowe będą indeksowane przez Google i zazwyczaj pojawiają się w wynikach wyszukiwania w ciągu 1 do 6 miesięcy. Aby przyspieszyć ten proces, możesz dodać swoją witrynę do Google Search Console.

Kliknij przycisk poniżej, aby uzyskać szczegółowy przewodnik, jak to zrobić.

4. Skonfiguruj firmowy adres e-mail w domenie

Czy zgadzasz się, że prowadzenie poważnych rozmów biznesowych za pośrednictwem prywatnej poczty e-mail, takiej jak @gmail.com lub @yahoo.com, może być nieprofesjonalne? 🙂

Dlatego załóż firmową pocztę e-mail ze swoją domeną – to nic nie kosztuje. Poniżej znajdziesz instrukcję.

5. Nagraj lub napisz opinię

Możesz zostawić recenzję tutaj. Twoja opinia będzie zawierać link do Twojej strony internetowej, powszechnie znany jako link zwrotny, który może poprawić jej pozycjonowanie.

Jeśli podzielisz się swoimi przemyśleniami w formie wideo, umieścimy je na naszej stronie głównej, a także na Instagramie i Facebooku. Służy to również promocji Twojej firmy, ponieważ nasza strona internetowa jest odwiedzana przez ponad 40 000 użytkowników miesięcznie. Prosimy o przesłanie nagranego filmu do kierownika projektu, z którym współpracowałeś przy tworzeniu strony internetowej.

6. SEO

Jeśli chcesz, aby Twoja witryna miała wyższą pozycję w wyszukiwaniach Google, musi być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Przez lata z powodzeniem zoptymalizowaliśmy ponad 2487 stron internetowych dla naszych klientów.

7. Website management

If you’re struggling to log into WordPress and keep your website updated at least twice a month due to time constraints or a lack of expertise, we can take care of it for you.

Zobacz, jak jeszcze możemy Ci pomóc.

Reklama na Facebooku

Jeśli potrzebujesz leadów, możemy Ci je wygenerować. Przez lata działalności pozyskaliśmy już ponad 800.000 leadów, dla siebie i naszych klientów.

Zarządzenie stroną internetową

Jeśli nie masz czasu i wiedzy, aby co najmniej dwa razy w miesiącu zalogować się do WordPress’a i wszystko zaktualizować, możemy to robić za Ciebie.

Prowadzenie konta na Faceboku

Chcesz oddelegować zarządzanie kontami na FB i IG? Zajmujemy się social mediami już aż 73 firm.

Skontaktuj się ze swoim Project Managerem po więcej informacji