STRONA INTERNETOWA ZA DARMO

POZWÓL, ŻE STWORZYMY CI STRONĘ INTERNETOWĄ ZA DARMO.

Stronę stworzy jeden z naszych praktykantów lub studentów. W Twojej kwestii jest jedynie hosting, aby strona mogła działać w internecie.

CHWILA… JAK TO?

Dlaczego za darmo?

Pomysł na projekt pojawił się w 2016. Od tamtego czasu
stworzyliśmy ponad 6350 stron.
Tworzymy je za darmo ponieważ:

Praktyki

Współpracujemy ze szkołami i uczelniami. Przyjmujemy uczniów na praktyki, podczas których uczymy wszystkiego co niezbędne, aby móc tworzyć strony internetowe.

Portfolio

Osoba, która zrealizuje dla Ciebie stronę internetową za darmo w ramach naszego projektu, będzie mogła używać jej jako swojego portfolio.

Doświadczenie

Tworząc prawdziwe strony, praktykanci i studenci dostają feedback od naszych Project Managerów (i od Ciebie). Dlatego w szybkim tempie zyskują cenne doświadczenie. 

A JAKOŚĆ STRON?

Sprawdź niektóre ze stron stworzonych
przez studentów

CO KONKRETNIE OTRZYMAM?

Oferta stworzenia strony
za darmo zawiera:

Strona internetowa

Zbudowana przez naszego praktykanta lub studenta na WordPress. Jakość sprawdzona przez naszego Senior Developera – Michała.

Dostosowanie do telefonów

Aby strona internetowa wyglądała i działała świetnie na każdym urządzeniu.

Project Manager

Który Ci doradzi i odpowie na wszystkie pytania związane ze stroną internetową..

Runda poprawek

Jeśli uznasz, że w pierwszej wersji strony jest coś do poprawy – zmienimy to.

Instrukcja zarządzania

Abyś mógł samodzielnie i łatwo edytować stronę oraz dodawać na nią nowe treści.

Wsparcie

Otrzymasz dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku oraz pomoc techniczną.

Możliwa rozbudowa

O dodatkowe funkcjonalności takie jak: live chat, newsletter, dodatkowa wersja językowa, kalendarz rezerwacji i wiele więcej.

Pomoc z domeną i hostingiem

Umieścimy stronę na wybranej domenie oraz zajmiemy się innymi kwestiami technicznymi.

Dedykowana poczta email

Żebyś już nie musiał korzystać z poczty na gmailu lub wp.pl w celach służbowych.

OPINIE O PROJEKCIE

Co mówią inni uczestnicy?

Sprawdź co mówią osoby, którym już stworzyliśmy strony internetowe w ramach projektu atwi.

PROCES TWORZENIA STRONY

Jak wygląda proces?

Tylko 4 proste kroki dzielą nas od świętowania utworzenia Twojej nowej strony. Pierwszy zależy tylko od Ciebie.

Zarejestruj się w projekcie

Możesz to zrobić klikając przycisk „Aplikuj”. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 2 dni roboczych, aby ustalić czy możemy sobie pomóc.

Kwalifikacja do projektu

Zweryfikujemy czy Twój projekt się kwalifikuje. Jeśli tak, to jedynymi rzeczami potrzebnymi z Twojej strony jest zapewnienie hostingu i przesłanie nam tekstów do umieszczenia na stronie.

Gotowa strona

Twój Project Manager prześle Ci stworzoną stronę internetową. Jeśli uznasz, że coś mogliśmy zrobić lepiej, możesz przesłać swoje uwagi, a my wprowadzimy niezbędne zmiany na stronę.

Finalizacja Projektu

Po zaakceptowaniu strony umieścimy ją na domenę i prześlemy wszelkie niezbędne instrukcje oraz dostępy. W razie pytań Project Manager oraz dział techniczny pozostają do Twojej dyspozycji.

OPINIE O współpracy

Opinie naszych klientów

Zdecydowaliśmy się na udział w projekcie i była to najlepsza z naszych decyzji. Wspaniała komunikacja, jasne informacje i szybki czas realizacji, profesjonalizm. Jednym słowem WOW. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu
Easy Way
centrumeasyway.pl
Współpraca z Atwi to przyjemność. Strona wykonana sprawnie z uwzględnieniem wszystkich sugestii. Dobór zdjęć i kolorów świetny. Jednym słowem strona SUPER. Teraz trzeba się jeszcze nauczyć to wszystko obsłużyć 😉 Polecam
Ewa Kisłowska
njunja.pl
Współpraca z firmą Atwi to pełen profesjonalizm i rzetelność wykonania. Pracownicy odznaczają się również niebywałą cierpliwością i elastycznością do wszelkich zmian w projekcie🙂 Świetne pomysły kreatywność i ogromną wiedza! Polecam! Gorąco Serdeczne podziękowania dla Project Managera Michał Zalewski
Szefinstal piotr Szewczyk
Superszefinstal.pl
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Atwi! Kontakt z managerem (Panem Michałem) oceniam na 5+. Otrzymywałam szczegółowe odpowiedzi na każde zadane pytanie, dzięki czemu łatwiej było mi przygotować się do wypełnienia formularza. Pan Michał służył radą za co jestem mu bardzo wdzięczna. Bardzo polecam!
FizjoSztuka
Fizjosztuka.com
Gdybym wczesniej wiedziała ze powstawanie strony za współpraca z Atwi jest tak proste to z pewnościa strone miałabym duzo wczesniej. Bardzo szybki czas realizacji. Uwzględnione zostały dosłownie wszystkie moje prośby. Z czystym sumieniem serdecznie polecam.
Fotograf wspomnień Justyna Gawronska
justynagawronska.pl
Bardzo polecam współpracę z Atwi. Mam teraz profesjonalną stronę internetową, cały proces przebiegł sprawnie i strona została bardzo dobrze zaprojektowana 😊 Polecam także współpracę z Panem Michałem Zalewskim. Dziękuję za pełen profesjonalizm!
Anna Maria Slowart
annamariaslowart.com

FAQ

Najczęśniej zadawane pytania

Dlaczego robicie strony za darmo?

W dzisiejszych czasach bez portfolio znalezienie klienta graniczy z cudem. Każdy, dosłownie każdy potencjalny klient przed zawarciem umowy o nie zapyta. Jeśli go nie ma, pójdzie do kogoś innego. (Ty też na pewno obejrzysz strony zrealizowane w ramach naszego projektu :)) Znalezienie pracy? Dokładnie to samo. Praktycznie żadna firma nawet nie będzie chciała rozmawiać o zatrudnieniu na stanowisko webdevelopera bez doświadczenia. Dobrze rozumiemy jak to wszystko działa i chcemy pomóc młodym, rozwijającym się osobom, by mogły zrobić lepszy krok w przyszłość.

Czy jest jakiś haczyk?

Oczywiście, że jest. Możliwość używania stworzonej strony jako portfolio przez praktykanta oraz przez nas. Byłoby też miło, gdybyś wystawił pisemną rekomendację o projekcie. 

Pamiętaj również, że rejestracja w projekcie nie oznacza gwarancji stworzenia strony. Często mamy o wiele więcej zgłoszeń niż ilość stron internetowych, którą możemy stworzyć. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na to czy będziemy mogli stworzyć stronę dla Ciebie jest branża w jakiej działasz.

Co jeśli nie mam żadnych zdjęć do zamieszczenia na stronie?

Nic nie szkodzi. Możemy pomóc Ci wybrać grafiki z różnych darmowych źródeł, takich jak chociażby unsplash.com – jest to katalog zdjęć, przeznaczonych do użytku komercyjnego. Mamy też wykupione dostępy do płatnych stocków zdjęć oraz ikonek.

Czy mogę użyć domeny, którą już posiadam?

Tak. Możesz użyć własnej domeny lub zarejestrować nową.

Co to jest hosting?

Hosting to miejsce na serwerze na pliki Twojej strony internetowej. Bez hostingu strona internetowa nie będzie widoczna w internecie i nikt nie będzie mógł na nią wejść. 

 

Wyobraź sobie, że dom to strona internetowa, a działka to hosting. Żeby zbudować dom, potrzebujemy działki. Bez działki postawienie i korzystanie z domu będzie niemożliwe. Taka sama analogia występuje między stroną internetową a hostingiem. 

Co jeśli nie spodoba mi się efekt końcowy?

Prace nad stroną rozpoczniemy od formularza informacyjnego, na którym nakreślisz nam swoją wizję strony oraz umieścisz w nim teksty. Następnie, gdy przygotujemy pierwszą wersję strony, możesz nam przesłać swoje uwagi, a my naniesiemy zmiany. Proces jest również nadzorowany przez Project Managera, który sprawdza jakość strony. 

 

Zachęcamy do sprawdzenia zrealizowanych stron w zakładce “portfolio”, abyś przed rozpoczęciem współpracy zobaczył jak wyglądają i jakiej jakości tworzymy strony w ramach projektu.

Jak długo trwa tworzenie strony internetowej za darmo?

Od momentu odesłania przez Ciebie formularza informacyjnego mamy na to 30 dni roboczych – taki jest zapis w umowie. Z reguły natomiast strona powstaje w około 2 tygodnie. Na poprawki mamy 15 dni roboczych, ale je również wykonujemy zazwyczaj o wiele szybciej.

Czy możliwe jest wprowadzenie dodatkowych funkcji wykraczających poza zakres projektu?

Funkcjonalności, których realizacja nie jest zawarta w umowie, są możliwe do wykonania za dodatkową opłatą przez naszego specjalistę. O aktualne ceny dodatków możesz zawsze zapytać swojego Project Managera.

 

Dodatkowe funkcjonalności to na przykład:

  • Dodanie więcej niż 12 zakładek
  • Stworzenie profesjonalnego logo
  • Copywriting
  • Live chat
  • Dodatkowa wersja językowa
  • Newsletter
  • Dostosowanie strony do RODO
Czy darmową stronę od studenta może otrzymać tylko przedsiębiorca?

Nie. Nie musisz mieć założonej firmy, abyśmy mogli stworzyć Ci stronę. Stworzyliśmy wiele stron dla osób prywatnych, które dopiero zaczynały lub prowadziły blogi hobbystyczne.

Czy student/praktykant otrzymuje wynagrodzenie?

To zależy. W ostatnich latach prowadziliśmy praktyki za które uczniowie otrzymywali wynagrodzenie z projektu Unijnego. Większość praktyk jest jednak bezpłatna ze względu na ich obowiązkowy charakter. Odbywają się zamiast zajęć szkolnych.

Część osób ma też z nami podpisane umowy i otrzymuje wynagrodzenie. 

Zaufało nam ponad 21540 klientów

Wśród nich są mali i średni przedsiębiorcy. Tacy jak Ty.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie?

ula.jpg

Urszula Żarkowska

Główny Menadżer Projektu

mobile_file_2020-03-16_08-54-03.jpg

Klaudia Wolna

Menadżer Projektu

Urszula Żarkowska

Główny Menadżer Projektu

Klaudia Wolna

Menadżer Projektu

Zacznij teraz

Zarejestruj się teraz i otrzymaj stronę internetową za darmo od naszych studentów.
Zarejestruj się teraz i otrzymaj stronę internetową za darmo od naszych studentów.

Zacznij teraz

Zarejestruj się teraz i otrzymaj stronę internetową za darmo od naszych studentów.
Zarejestruj się teraz i otrzymaj stronę internetową za darmo od naszych studentów.

Integracja Wtyczki Instagram

250zł netto