STRONA INTERNETOWA BEAUTY

STRONA WWW DLA BRANŻY BEAUTY ZA DARMO

Stworzymy dla Ciebie piękną stronę internetową, która zachwyci Twoje klientki. W Twojej kwestii jest jedynie hosting, aby stronę można było znaleźć w internecie.

Opinie klientów

Ocena: 4.9 I 340 opinii

Uczelnie z którymi współpracujemy:

Uczelnie z którymi współpracujemy:

Profesjonalne strony dla branży beauty

Zjawiskowe. Jak Ty i Twoje klientki 🥰

aleksandrafidura.pl

salon-izis.pl

Co jest ważne, a co jest bardzo ważne na stronie beauty?

Co zapewniamy?

Strona internetowa

Profesjonalna, zjawiskowa i darmowa strona www dla branży beauty.

Nowoczesny design

Piękno i elegancja, które pokażą Twój profesjonalizm.

Dostosowanie do telefonów

Strona będzie wyglądać i działać świetnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Banalna edycja

Będziesz mogła z łatwością edytować treści np. zdjęcia czy cennik.

Instrukcja zarządzania

Prześlemy Ci instrukcję obsługi strony, abyś nie musiała nikomu zlecać zmian.

Runda zmian

Poprawimy stronę, jeśli będziesz widziała pole do ulepszeń

Kalendarz rezerwacji

Stworzymy kalendarz rezerwacji wizyt (dodatkowa opłata) lub zrobimy przekierowanie np. na booksy.

Grupa wsparcia

Zaprosimy Cię do naszej ekskluzywnej, zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku gdzie jest już ponad 1600 osób.

Hosting i domena

Zajmiemy się wszystkimi rzeczami technicznymi, nie musisz się niczym martwić.

Strona jest spójna z przekazanymi przeze mnie informacjami. Idealnie uwzględnione zostały moje sugestie. Fantastyczne wyczucie klimatu, który chciałam żeby był na stronie. Jasny czytelny przekaz informacji; szybkie odpowiedzi; co dla mnie ważne uspakajające mnie jako laika w dziedzinie tworzenia i działania strony informacje. Pomocne sugestie/ podpowiedzi np. dotyczące RODO

Zuzanna

Projekt wykonany bardzo szybko, zgodnie z zaleceniami i moim projektem i pomysłem. Komunikacja i wymiana informacji bardzo sprawna. Strona czytelna, przejrzysta i minimalistyczna, tak jak chciałam. Ciekawe przejścia zdjęci i dynamika na stronie. Wybór czcionek trafiony. Duże wsparcie techniczne i oszczędność czasu, szczególnie dla osób, które są „zielone” w temacie tworzenia stron www.

Iwona

Dla Atwi i ich studentów nie ma rzeczy niemożliwych. Już przy pierwszej propozycji strony dostałam niemal idealny projekt. Niektóre elementy widziałam inaczej i po zwizualizowaniu wszystkie moje pomysły również zostały wdrożone w życie. Projektant dopracował każdy szczegół dokładnie tak jak chciałam! Lepszej strony www nie mogłabym sobie wymarzyć 🙂 Po prostu cudo!

Zuzanna

Nasi klienci:

Po co komplikować?

Tylko 4 proste kroki i Twoja strona WWW dla branży beauty gotowa!

Aby skorzystać z naszego projektu i otrzymać stronę internetową dla branży beauty za darmo, kliknij “Aplikuj”. Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 2 dni.

Sprawdzimy czy Twój projekt spełnia wymagania. Jeśli tak, to jedyne, co będziesz musiała zrobić, to zapewnić hosting oraz dostarczyć nam treści na stronę poprzez formularz stworzony z myślą o osobach bez doświadczenia w tworzeniu stron www.

Twój Project Manager wyśle Ci mailowo link do gotowej strony. Jeśli będziesz miała sugestie dotyczące tego, co możemy poprawić, chętnie wprowadzimy niezbędne zmiany.

To już jest koniec! Nie ma już ni… Chwila. To jest koniec, ale jest też strona! Twoja nowa, piękna strona beauty gotowa 🥰. Prześlemy Ci dane dostępowe oraz instrukcję obsługi. W razie pytań Project Manager oraz dział techniczny pozostają do Twojej dyspozycji.

Strona z branży beauty musi nie tylko wyglądać ultra profesjonalnie, ale również zawierać niezbędne elementy takie jak:

 • Oferta z krótkimi opisami zabiegów
 • Dane kontaktowe i mapkę google
 • Klarowne wezwanie do akcji (CTA) np. umówienie wizyty.
 • Cennik podzielony na kategorie
 • Dodatkowe informacje (dostępność parkingu, zalecenia przed zabiegami)
 • Możliwość rezerwacji (telefonicznie lub poprzez kalendarz)
 • Opinie klientek
 • Zdjęcia zespołu
 • Portfolio

Krótka odpowiedź brzmi - tak, powinna. Ale zawsze jest drugie dno. Blog na pewno pozwoli Ci na przekazanie ciekawej wiedzy i zwiększenie wiarygodności Twojej osoby i marki. Z czasem blog może pokazywać się wysoko w wyszukiwaniach Google, dzięki czemu przyjdą do Ciebie nowe klientki. 

Jeśli nie masz czasu na pisanie tekstów na bloga do swojej strony internetowej, to też nie jest tak że powinnaś porzucić plany budowy strony. Blog jest wskazany, ale nie jest niezbędny.

Ty znasz się na swoim fachu. Prowadzisz salon kosmetyczny, fryzjerski, depilacji lub SPA. Jesteś wizażystką lub manicurzystką. Nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej. My budujemy strony internetowe. I to naszym obowiązkiem jest zadbać, abyś nie musiała przejmować się czymkolwiek co jest techniczne. Oprócz stworzenia strony z branży beauty dla Ciebie, zajmemy się domeną i hostingiem, pomożemy Ci założyć maila oraz nasz dział techniczny będzie do Twojej dyspozycji nawet po zbudowaniu witryny.

Podzielmy zdjęcia na dwie kategorie. Zdjęcia zabiegów oraz zdjęcia zespołu i salonu. 

Nie musisz nam dostarczać zdjęć zabiegów. Korzystamy z banków zdjęć, które mają mnóstwo bardzo wysokiej jakości grafik. Nie oznacza to, że nie możesz nam ich przesłać jeśli je masz.

Zdjęć Ciebie, Twojego zespołu i salonu niestety w bankach nie znajdziemy. Zdecydowanie zalecamy ich umieszczenie na stronie. Jeśli jednak nie chcesz, nie ma problemu. Zrobimy tak, żeby strona wyglądała naturalnie i wiarygodnie bez tego. Pamiętaj również, że takie zdjęcia można dodać łatwo w późniejszym terminie.

Stworzyliśmy najwięcej stron dla branży beauty w polsce - ponad 1500. Nie mamy na to co prawda badań, ale obserwując rynek tworzenia stron internetowych w Polsce, jesteśmy pewni, że nikt nie ma większego doświadczenia niż my w tym segmencie.

Zachęcamy do sprawdzenia zrealizowanych stron w zakładce “portfolio”, abyś przed rozpoczęciem współpracy zobaczył jak wyglądają i jakiej jakości tworzymy strony w ramach projektu.

Nie traktuj pieniędzy przeznaczonych na swoją stronę jako wydatek. Traktuj to jako inwestycję na lata. Jeśli wpiszesz w google “strona internetowa dla branży beauty”, to pojawią się ceny od 2500 zł netto. I taka jest ich rynkowa cena, nie jest to kwota zawyżona. Dodatkowo dolicz hosting - około 350-450 zł netto rocznie.

Czyli za 3000 zł netto uda Ci się stworzyć piękną stroną internetową. 

Pytanie tylko czy nie lepiej zapłacić za sam hosting, a stronę mieć za darmo? W atwi dzięki współpracy ze studentami, możemy Ci ją zrobić za darmo. Aby było to możliwie musisz aplikować do projektu pod tym linkiem.

Jeśli posiadasz wizytówkę Google Moja Firma, to Twoja nowa strona www będzie wspierała widoczność wizytówki, a wizytówka widoczność strony. Działa to jak swego rodzaju referencja w oczach Google.

W późniejszym czasie, gdy Twoja wizytówka zyska więcej opinii i stanie się wyżej widoczna, strona także zyska bardziej ugruntowane pozycje. Zaufanie Twoich klientek także wzrośnie.

Tworząc stronę internetową dla branży beauty w Atwi, otrzymasz w zależności od potrzeb:

 • stronę salonu kosmetycznego;
 • stronę salonu fryzjerskiego;
 • stronę salonu SPA;
 • stronę salonu wizażu;
 • sklep z kosmetykami (także tymi naturalnymi, wyrabianymi samodzielnie);

Nasi studenci tworzą strony także dla wielu innych działalności opartych o zabiegi depilacyjne, pedicure i manicure.

Zbuduj stronę i wzmocnij widoczność swojej wizytówki w Google.

Masz pytanie?

Zadzwoń: 660 681 155

Dołącz do 30 000+ przedsiębiorców

którzy otrzymali od nas swoją stronę www.