top 3

strony wykonane w czerwcu

Czerwiec 2023

Czerwiec to miesiąc, w którym uczniowie i studenci z całego kraju żyją myślą o zasłużonym wakacyjnym odpoczynku 🌴 🌞

Dla naszych utalentowanych stażystów to okres pełen wyzwań i nowych możliwości. A gdy do tego dodamy piękną pogodę, niebo staje się granicą dla ich kreatywności!

Dziś z radością pragniemy podzielić się prawdziwymi arcydziełami.

Zapraszamy do podziwiania! 😎

Słowo od twórcy:

Tworząc stronę, chciałem stworzyć miejsce, które nie tylko ułatwi znalezienie idealnego apartamentu we Włoszech, ale także przeniesie potencjalnego klienta w atmosferę pięknych włoskich plaż i słonecznego nieba. Zastosowałem kolory pochodne od tych piasku i nieba, aby odzwierciedlić wyjątkową atmosferę włoskich apartamentów.

Słowo od twórcy:

Strona dla Pasieki Lewicki była ogromnym wyzwaniem ale również przyjemnością. Otrzymane materiały był obszerne i wymagały sporo zaangażowania. Nie sprawiło mi to jednak problemu ponieważ Klient był zaangażowany i otwarty na kontakt. Kolory, które wybrałam wraz z grafikami były strzałem w dziesiątkę.

 

Słowo od twórcy:

Strona stworzona dla Pani Magdy Smalcerz poświęcona jest tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i wielu innych. Kolorystyka została dobrana z loga klientki, a grafiki nawiązują do bezpieczeństwa i szybkim procesie w przy wyborze ubezpieczeń.

Dla Pani Magdy ważna była prosta, a zarazem nowoczesna forma, cieszę się, że dorównałam jej oczekiwaniom. 

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy