top 3

strony wykonane w grudniu 2022

Grudzień 2022

Wraz z końcem roku zakończyliśmy również nasze grudniowe staże! 🥳

Jakie to szczęście, że trafiają do nas tak zdolni młodzi ludzie 🙂 Chcielibyśmy podzielić się z Wami rezultatami ich pracy.

Piotrek, którego widzicie na zdjęciu po prawej stronie zakończył staż z oceną celującą 🏆 Jego cel na ten rok to zdanie prawa jazdy 🚗 i tego Ci życzymy (oczywiście za pierwszym razem).

Słowo od twórcy:

Tworząc stronę targetcc.eu wziąłem pod uwagę główny cel strony i zalecenia klienta. Kolorystyka została dobrana indywidualnie do potrzeb klienta, a grafiki nawiązują do jej charakteru, jakim jest call center. Umieszczone zostały zdjęcia charakteryzujące dane usługi.

Słowo od twórcy:

Tworzenie strony manioloethnicfood.pl było bardzo ciekawym przeżyciem. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kuchnią Ameryki Łacińskiej. Musiałem chwilę się zastanowić, poczytać na ten temat, by znaleźć idealnie pasującą kolorystykę do zdjęć i dobrać proste, eleganckie czcionki, które stworzyły klimat i dodały stronie tak dobrego smaku, że wciąż nie mogę nacieszyć oka z finalnego efektu 🙂

Słowo od twórcy:

Tworząc przedstawioną stronę internetową najbardziej skupiłam się na harmonii obrazów jak i kolorów. Pracownia terapeutyczna to miejsce, które ma napawać spokojem pacjentów, dlatego strona terapeuty także, moim zdaniem, powinna oddawać ten klimat. Ważne również były przeróżne sugestie klientki, które zaznaczyła już na wstępie, dzięki czemu nasza praca przebiegła bezproblemowo 🙂

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.