top 3

strony wykonane w kwietniu 2023

Kwiecień 2023

Nasze staże pokazują i zdradzają tajniki projektowania oraz tworzenia stron internetowych na najpopularniejszej platformie, jaką jest WordPress. Nasi studenci mają również możliwość poznać procesy związane z zarządzaniem projektami oraz uczą się jak pracować z innymi ludźmi. Chcemy im pokazać z jak najlepszej strony realia pracy w branży IT.

Korzystając z pięknej wiosennej pogody, chcieliśmy się z Wami podzielić fotorelacją ze wspólnego wyjazdu na paintball.
Wypad był dodatkową okazją do integracji i nawiązania pozytywnych relacji ze stażystami.

Słowo od twórcy:

Projektowanie i tworzenie strony dla firmy specjalizującej się w klimatyzacji było dla mnie niezwykle inspirującym doświadczeniem. Miałem przyjemność współpracować z klientem, który ceni sobie innowacyjne podejście, co pozwoliło mi na eksplorowanie najnowszych trendów w dziedzinie designu i technologii.

W wyniku naszej współpracy powstała strona, która nie tylko prezentuje ofertę firmy, ale także dostarcza wartościowych informacji na temat klimatyzacji, jej instalacji i konserwacji. Mam nadzieję, że odbiorcom spodoba moja strona i przyniesie to więcej klientów firmie.

Słowo od twórcy:

Tworzenie strony dla salonu D’DORE była świetnym doświadczeniem. Klienta oczekiwała bardzo czytelnej i przyjemnej dla oka strony o tematyce fryzjerskiej skierowany na zdobywanie nowych klientów. Mimo że pojawiały się pewne komplikacje ze względu innego języka to klientka była zadowolona z efektu końcowego.

Słowo od twórcy:

Strona Centrum Edukacji “Dlaczego?” poświęcona jest tematyce edukacji i nauki. Nie spotkałem się wiele razy z tworzeniem strony o takim charakterze, natomiast dzięki dobrej współpracy z klientem, udało się stworzyć dosyć unikalną pod względem wyglądu stronę. Treści zostały napisane w sposób czytelny i bez problemu udało się umieścić je w poszczególnych zakładkach na stronie. Dodatkowo, ogólna kolorystyka została nakreślona już na samym początku, co ułatwiło uzyskanie efektu, który przypadł do gustu klientowi.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.