top 3

strony wykonane w kwietniu

Kwiecień 2024

W kwietniu, kontynuując swoją pracę z marca, stażyści skupili się na tworzeniu i udoskonalaniu stron internetowych, eksplorując nowe możliwości w zakresie projektowania interaktywnego i responsywnego. Ich celem było stworzenie witryn, które nie tylko przyciągają wzrok swoją estetyką, ale także oferują wyjątkowe doświadczenia użytkownika, dostosowane do różnych urządzeń i rozmiarów ekranów.

Ich kreatywne podejście sprawiło, że kwietniowe projekty były przykładem harmonijnego połączenia estetyki i funkcjonalności, inspirując innych do odkrywania nowych możliwości w dziedzinie web designu.

Słowo od twórcy:

Tworzenie strony dla lartobrazy.pl zajmującej się malarstwem było pasjonującym zadaniem, ale jednocześnie możliwością stworzenia eleganckiej witryny. Chciałam, aby każdy odwiedzający mógł łatwo znaleźć informacje oraz zachować stonowane barwy, które miały stanowić idealne połączenie do dzieł klientki.

Słowo od twórcy:

Manifestacja miłości to wyjątkowy projekt. Eleganckie czcionki, cienie liści dopełnione delikatnym, beżowym kolorem. Strona jest bardzo kobieca, przejrzysta i minimalistyczna. Tworzenie jej było czystą przyjemnością, ponieważ idealnie odnajduje się w takim stylu.

Słowo od twórcy:

Tworzenie strony dla Vizion Craft było wyzwaniem. Firma zajmuje się tworzeniem wnętrz na najwyższym poziomie, strona musiała być estetyczna i nowoczesna. Piękne portfolio klienta znacznie ułatwiło pracę nadając świetną szatę graficzną. Jako studentka cieszę się, że mogę mieć taką stronę w swoim portfolio!

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

 

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.