top 3

strony wykonane w listopadzie 2022

Listopad 2022

Listopad był bardzo emocjonującym miesiącem, w którym wyłonienie trzech najlepszych stron sprawiło nam ogromną trudność, dlatego chcielibyśmy serdecznie wyróżnić wszystkich uczestników!

Wykonaliście bardzo dobrą robotę! Trzymajcie tak dalej! 🥳

A po prawej zadowolony z efektów swojej pracy Kamil 😀

Słowo od twórcy:

Tworząc tą stronę kierowałem się dziecięcym klimatem, słodyczami, zabawą i beztroską. Użyte zostały tutaj intensywne, jaskrawe kolory, aby jak najbardziej oddać klimat zabawy i atrakcji. Strona została wykonana jednak, w jak najbardziej “minimalistycznym” stylu, aby zrównoważyć jej wyraźną kolorystykę i dużą ilość ruchomych elementów. W założeniu strona miała być przejrzysta, zapadać w pamięć oraz zachęcać rodziców do skorzystania z oferowanych animacji dla dzieci.

Słowo od twórcy:

Przystępując do zaprojektowania strony bardzo szczególnie kierowałam się wskazówkami klientki, zarówno co do czcionki i kolorów. Ważne dla mnie było, aby strona wyglądała profesjonalnie przy zachowaniu lekkości różnych elementów. Zastosowane przeze mnie kolory miały wskazywać na “rewolucje”, zarówno tą biurową jak i wizualną.

Słowo od twórcy:

Tworząc stronę pasjadownetrz.pl skupiłem się na jej głównym temacie jakim jest architektura i projektowanie wnętrz. Na stronie przeważają duże grafiki z realizacjami projektów klientki. Całość wyszła spójna i jednolita dzięki zastosowaniu delikatnych kształtów i zbliżonych do siebie czcionek.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.