top 3

strony wykonane w marcu 2023

Marzec 2023

Wreszcie do naszego kraju zawitała wiosna i wszystko zaczyna się budzić.

Piękna pogoda oraz słońce 🌞 na pewno przyczyniły się do powstania tych pięknych stron, które chcielibyśmy Wam pokazać jako zaliczenie ostatnich marcowych praktyk.

Słowo od twórcy:

Jako twórca strony musiałem skupić się na odpowiednim dopasowaniu stylu do branży klientki. Było to dla mnie ważne, ponieważ chciałem, aby strona była spójna z wizerunkiem działań Pani Edyty i odzwierciedlała charakter jej pracy. Finalnie udało się stworzyć stronę, która stanowi piękną wizytówkę.

Słowo od twórcy:

Mega przyjemnie tworzyło mi się tę stronę. Klient przesłał nam jedynie 2 pliki – swoje zdjęcie oraz logo, przez to miałam duże pole do popisu realizując tę stronę. Większość motywów wyglądających jak animowane musiałam screenować z filmów klienta na youtube.pl 😀
Ogromnie się cieszę, że finalny efekt zadowala klienta liczę, że pomoże mu w dalszym rozwoju marki, a sama strona będzie dobrą wizytówką 🙂

Słowo od twórcy:

Podczas realizacji strony dla Pani Dominiki Wielgosz główną uwagę zwracałam na dopasowaniu kolorystyki oraz, aby portfolio prac było czytelne i spójnie z wymaganiami klientki. Świetnie przygotowanie materiały i wspaniała współpraca pozwoliły na przyjemną i szybką pracę nad projektem.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.