top 3

strony wykonane w styczniu 2023

Styczeń 2023

W nowy rok weszliśmy z ogromnym przytupem

Jesteśmy w trakcie zmiany siedziby i już niedługo będziemy realizować strony w ramach naszego projektu w przepięknych warunkach blisko natury 🌳 🌳

Tymczasem zapraszamy serdecznie do zapoznania się z najnowszymi realizacjami naszej zdolnej młodzieży! 🎓

Słowo od twórcy:

Przed tworzeniem strony chatasztuki.pl musiałem zastanowić się nad motywem lasu i sztuki, który wpasuje się w projekt. Dobrej jakości zdjęcia i dopasowane pod nie treści skomponowały idealny efekt harmonii i wyciszenia. Zapamiętam ten projekt na długo. 

Słowo od twórcy:

Dla klienta ważna była prosta, a zarazem nowoczesna forma. Działalność związana z samochodami sama nasuwa myśl, aby wykorzystać “sportowy” charakter przy tworzeniu strony. Dla klienta wykonałem stronę o prostej formie z wyraźnymi akcentami, np. w postaci przerywanych linii, kursywy w tekście, solidnych, ciężkich nagłówków. Na stronie wykorzystany został kolor z logotypu klienta, który świetnie wpasował się w tematykę – autodetailing.

Słowo od twórcy:

Nie ukrywam, że strony przedstawiające pracę artystów bywają sporym wyzwaniem. Natomiast dzięki odpowiednim materiałom przesłanym przez klienta, stronę piotrkachny.pl tworzyłem z wyjątkową przyjemnością. Jak przy każdym projekcie, bardzo mocno skupiłem się na doborze odpowiednich kolorów, czcionki i elementów estetycznych, które będą idealnie przedstawiać styl pracy artysty. Dzięki temu powstała prosta, ale jednocześnie prezentująca unikalny styl strona.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.