top 3

strony wykonane we wrześniu 2022

Wrzesień 2022

Praktyki wrześniowe dobiegły końca i możemy już się cieszyć efektami pracy.🔥 We wrześniu zrealizowaliśmy 84 strony i sklepy internetowe, które już są na domenie. 

Poniżej możesz obejrzeć 3 najlepsze z nich, które zostały wybrane i wyróżnione przez nas zespół. 👇

Słowo od twórcy:

Tworząc stronę odnovaswidnica.pl, wziąłem pod uwagę jej głównych odbiorców, którymi w większości są kobiety. Dlatego zastosowałem delikatne lecz eleganckie czcionki. Motyw którego użyłem to roślinność i botanika, mający na celu podkreślenie terapii naturalnych, które ma w ofercie nasza klientka.

Słowo od twórcy:

Strona była projektem niezwykle przyjemnym w realizacji. Branża projektowania wnętrz dała mi szeroki wybór różnych rozwiązań zastosowanych na stronie, co w połączeniu ze stonowaną paletą kolorów stworzyło wyjątkowy efekt. Cały design idealnie uzupełniają zastosowane w jednolitym stylu zdjęcia i ikony.

Słowo od twórcy:

Do projektu strony „przeprowadzki-jakoniuk.pl” musiałem podejść bardzo skrupulatnie. Zastosowałem jednolitą paletę pasujących do branży kolorów i zbliżone elementy graficzne do rodzaju usług wykonywanych przez klientkę. Dzięki sprytnemu użyciu trzech odcieni kolorów, nadałem niesamowitej głębi poszczególnym sekcjom strony.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.