ATWI

Szkoła z tysiącami historii sukcesu w 7 krajach

Wizja

Globalny uniwersytet cyfrowy

Misja

Rozwijanie umiejętności cyfrowych

Wartości

Profesjonalizm, innowacja, dostępność

Nowe umiejętności dla  

zmieniającego się świata

Nowe umiejętności dla zmieniającego się świata

Świat stał się cyfrowy. Informacje – w internecine, handel – w internecine, marketing – w internecie, komunikacja – w internecie, czas wolny – w internecie. Naszym celem jest zapewnienie przydatnej wiedzy i edukacji, również w internecie.

 

Co to jest przydatna wiedza? W naszej opinii, przydatna wiedza to taka, której możesz używać w życiu, która zapewni stały dochód oraz która pomoże w realizacji Twojego potencjału.

 

Jaka wiedza jest przydatna? Cyfrowy świat potrzebuje cyfrowej wiedzy. Dlatego misją WAcademy jest pomoc w zdobywaniu i rozwijaniu takiej wiedzy. Chcemy, aby taka wiedza była dostępna dla każdego, w ojczystym języku i w cyfrowej formie.

W 7 krajach, w 7 językach

Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku na Litwie, dzisiaj działamy w Polsce, Portugalii, Bułgarii, Słowacji, Białorusi i Łotwie. Co za tym idzie, nasze kursy są dostępne po Polsku, Litewsku, Portugalsku, Bułgarsku, Słowacku, Białorusku i Łotewsku.

 

Urośliśmy, ale nasze wartości pozostały te same. Nasz zespół jest rodziną opartą na lojalności, miłości do pracy i bezwarunkowej pomocy sobie nawzajem. Każdy uczestnik naszych kursów jest dla nas przyjacielem, którego z tradycją i przyjemnością witamy w naszych progach.

 

Naszym obowiązkiem jest nie tylko słuchać, ale też rozumieć. Z zapałem podnosimy jakość naszych kursów, aby ich spektrum było jak najszersze i dostępne dla każdego. Nasz cel na jutro – być większym i lepszym, niż jesteśmy dzisiaj.

Gotowy do rozpoczęcia nauki? Wybierz kurs dla siebie

Gotowy do

rozpoczęcia

nauki?

Wybierz kurs dla siebie

Kursy tworzenia stron internetowych

 

Kursy tworzenia sklepów internetowych