STRONA INTERNETOWA ZA DARMO

POZWÓL, ŻE STWORZYMY CI STRONĘ INTERNETOWĄ ZA DARMO.

Stronę stworzy jeden z naszych praktykantów lub studentów. W Twojej kwestii jest jedynie hosting, aby strona mogła działać w internecie.

albo

Opinie klientów

Ocena: 4.9 I 340 opinii

Uczelnie z którymi współpracujemy:

Uczelnie z którymi współpracujemy:

Oferta strony za darmo zawiera:

Za darmo

U nas za stworzenie strony internetowej nic nie zapłacisz.

Nowoczesny design

Atrakcyjny dla oka design, zrealizowany na podstawie Twojego projektu.

Urządzenia mobilne

Dostosowania, aby strona internetowa wyglądała i działała świetnie na każdym urządzeniu.

Ultraszybkie ładowanie treści

Wysoka wydajność strony dla lepszych doświadczeń użytkownika.

Łatwa w edycji

Łatwa dla użytkownika edycja strony poprzez WordPress.

Runda poprawek

Jeśli uznasz, że w pierwszej wersji strony jest coś do poprawy, zmienimy to.

Instrukcja Zarządzania

Abyś mógł samodzielnie i łatwo edytować stronę oraz dodawać na nią nowe treści.

Wsparcie

Otrzymasz dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebooku oraz pomoc techniczną.

Możliwa rozbudowa

O dodatkowe funkcjonalności takie jak: live chat, newsletter, dodatkowa wersja językowa, kalendarz rezerwacji i wiele więcej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Strona została wykonana lepiej niż my to sobie wyobrażaliśmy. Kontakt z managerem błyskawiczny, uzyskaliśmy wsparcie na każdym etapie, dziękujemy:)

Moda Group

Polecam współpracę z ATWI! Strona wygląda dokładnie tak jak chciałem a drobne korekty od pierwszej wersji były wprowadzane natychmiastowo. Kontakt był bardzo konkretny a cała współpraca bardzo uporządkowana : )

Robert

Chciałem bardzo podziękować firmie ATWI za udaną i profesjonalną współpracę! Wszystko jest na tej stronie tak, jak sobie to wymarzyłem. Polecam zdecydowanie wszystkim pod każdym względem!

Adam

Masz obawy co do jakości?

W pełni to rozumiemy. My również byśmy je mieli. To naturalne, że się zawahałeś/aś, gdy usłyszałeś/aś „darmowe strony internetowe tworzone przez studentów”.

W końcu wciąż się uczą. Jednak zamiast mówić ci, że każda witryna jest sprawdzana przez naszego starszego programistę, wolimy ci to pokazać.

Zajrzyj do naszego portfolio i przekonaj się sam co do studenckiego talentu. 😀

Darmowe strony? Jak to możliwe?

Sprawdź najlepsze strony internetowe stworzone
przez naszych studentów w zeszłym miesiącu.

Proces tworzenia strony internetowej

Czyli jak to wygląda?

Tylko 4 proste kroki dzielą nas od świętowania utworzenia Twojej nowej strony. Pierwszy zależy tylko od Ciebie.

1. Zarejestruj się w projekcie

Możesz to zrobić klikając przycisk “Aplikuj”. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 2 dni roboczych, aby ustalić czy możemy sobie pomóc.

2. Kwalifikacja do projektu

Zweryfikujemy czy Twój projekt się kwalifikuje. Jeśli tak, to jedynymi rzeczami potrzebnymi z Twojej strony jest zapewnienie hostingu i przesłanie nam tekstów do umieszczenia na stronie.

3. Gotowa strona

Twój Project Manager prześle Ci stworzoną stronę internetową. Jeśli uznasz, że coś mogliśmy zrobić lepiej, możesz przesłać swoje uwagi, a my wprowadzimy niezbędne zmiany na stronę.

4. Finalizacja projektu

Po zaakceptowaniu strony umieścimy ją na domenę i prześlemy wszelkie niezbędne instrukcje oraz dostępy. W razie pytań Project Manager oraz dział techniczny pozostają do Twojej dyspozycji.

Czy kiedykolwiek myślałeś, że założenie profesjonalnej strony internetowej
może być takie łatwe i... bezpłatne?

My też nie – aż do teraz.

Dlaczego warto wybrać Atwi?

Atwi

Buildery*

Agencje

*Buildery takie jak – Wix, Squarespace, GoDaddy

Zobacz więcej ➜

Serdecznie polecam, współpraca przebiegła pomyślnie. Moje sugestie zostały wysłuchane i na ich zasadzie stworzona strona. Kontakt z projekt managerem przebiegł płynnie. Zdecydowałabym się po raz drugi!

Klaudia

Jestem wdzięczna za stworzenie w profesjonalny sposób, pięknej strony. Dziękuję za wyrozumiałość Panu Marcinowi i cierpliwość w spełnianiu moich próśb przy jej tworzeniu .Gorąco polecam firmę ATWI. Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

Monika Gogolin

Nie mogę wystarczająco polecić firmy ATWI! Nasza współpraca przebiegła  sprawnie i profesjonalnie. Strona, którą dla nas stworzyli, była gotowa błyskawicznie, a efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem ogromnie zadowolony z tego kroku i teraz z dumą prezentuję wszystkim naszą śliczną stronę! Dzięki ATWI możemy zachwycić naszych klientów już na pierwszy rzut oka. Polecam serdecznie!

Maskoton

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W dzisiejszych czasach bez portfolio znalezienie klienta graniczy z cudem. Każdy, dosłownie każdy potencjalny klient przed zawarciem umowy o nie zapyta. Jeśli go nie ma, pójdzie do kogoś innego. (Ty też na pewno obejrzysz strony zrealizowane w ramach naszego projektu :)) Znalezienie pracy? Dokładnie to samo. Praktycznie żadna firma nawet nie będzie chciała rozmawiać o zatrudnieniu na stanowisko webdevelopera bez doświadczenia. Dobrze rozumiemy jak to wszystko działa i chcemy pomóc młodym, rozwijającym się osobom, by mogły zrobić lepszy krok w przyszłość.

Oczywiście, że jest. Możliwość używania stworzonej strony jako portfolio przez praktykanta oraz przez nas. Byłoby też miło, gdybyś wystawił pisemną rekomendację o projekcie. 

Pamiętaj również, że rejestracja w projekcie nie oznacza gwarancji stworzenia strony. Często mamy o wiele więcej zgłoszeń niż ilość stron internetowych, którą możemy stworzyć. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na to czy będziemy mogli stworzyć stronę dla Ciebie jest branża w jakiej działasz.

 

Nic nie szkodzi. Możemy pomóc Ci wybrać grafiki z różnych darmowych źródeł, takich jak chociażby unsplash.com – jest to katalog zdjęć, przeznaczonych do użytku komercyjnego. Mamy też wykupione dostępy do płatnych stocków zdjęć oraz ikonek.

Tak. Możesz użyć własnej domeny lub zarejestrować nową.

Nie. Nie musisz mieć założonej firmy, abyśmy mogli stworzyć Ci stronę. Stworzyliśmy wiele stron dla osób prywatnych, które dopiero zaczynały lub prowadziły blogi hobbystyczne.

 

 

Hosting to miejsce na serwerze na pliki Twojej strony internetowej. Bez hostingu strona internetowa nie będzie widoczna w internecie i nikt nie będzie mógł na nią wejść. 

Wyobraź sobie, że dom to strona internetowa, a działka to hosting. Żeby zbudować dom, potrzebujemy działki. Bez działki postawienie i korzystanie z domu będzie niemożliwe. Taka sama analogia występuje między stroną internetową a hostingiem. 

Prace nad stroną rozpoczniemy od formularza informacyjnego, na którym nakreślisz nam swoją wizję strony oraz umieścisz w nim teksty. Następnie, gdy przygotujemy pierwszą wersję strony, możesz nam przesłać swoje uwagi, a my naniesiemy zmiany. Proces jest również nadzorowany przez Project Managera, który sprawdza jakość strony. 

Zachęcamy do sprawdzenia zrealizowanych stron w zakładce “portfolio”, abyś przed rozpoczęciem współpracy zobaczył jak wyglądają i jakiej jakości tworzymy strony w ramach projektu.

 

Od momentu odesłania przez Ciebie formularza informacyjnego mamy na to 30 dni roboczych – taki jest zapis w umowie. Z reguły natomiast strona powstaje w około 2 tygodnie. Na poprawki mamy 15 dni roboczych, ale je również wykonujemy zazwyczaj o wiele szybciej.

Funkcjonalności, których realizacja nie jest zawarta w umowie, są możliwe do wykonania za dodatkową opłatą przez naszego specjalistę. O aktualne ceny dodatków możesz zawsze zapytać swojego Project Managera.

Dodatkowe funkcjonalności to na przykład:

  • Dodanie więcej niż 12 zakładek
  • Stworzenie profesjonalnego logo
  • Copywriting
  • Live chat
  • Dodatkowa wersja językowa
  • Newsletter
  • Dostosowanie strony do RODO

 

To zależy. W ostatnich latach prowadziliśmy praktyki za które uczniowie otrzymywali wynagrodzenie z projektu Unijnego. Większość praktyk jest jednak bezpłatna ze względu na ich obowiązkowy charakter. Odbywają się zamiast zajęć szkolnych.

Część osób ma też z nami podpisane umowy i otrzymuje wynagrodzenie. 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Urszula Żarkowska

Główny menadżer projektu

Klaudia Wolna

Menadżer projektu

Umów się na rozmowę

Porozmawiajmy przez Google Meets lub telefonicznie o wybranej godzinie

Dołącz do 30 000+ przedsiębiorców

którzy otrzymali od nas swoją stronę www.