#LOGOJAKMARZENIE

Profesjonalne Logo

Logo stworzone przez doświadczonego grafika, idealnie dopasowane do Twojej unikalnej firmy i wymagań.

Zalety posiadania własnego Logo

Rozpoznawalność

Logo jest Twoją wizytówką. Kiedy klient widzi logo, automatycznie kojarzy je z daną firmą lub osobą, co może zwiększyć świadomość marki.

Profesjonalizm

Estetyczne i dobrze zaprojektowane logo nadaje Twojej firmie profesjonalny wygląd. Dobre logo buduje zaufanie klientów i wzbudza pozytywne opinie.

Spójność marki

Logo może być używane do połączenia różnych elementów marki, takich jak produkty, usługi, kampanie marketingowe. Dzięki temu, marka jest bardziej jednolita w oczach klientów.

Wartość wizerunkowa

Nasze logo doda wartości wizerunkowej firmie lub marce osobistej. Klienci utożsamiają logo z wysoką jakością, innowacyjnością, czy prestiżem.

Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Miałam konkretny pomysł i wizję i potrzebowałam projektu graficznego, który by odzwierciedlał do co chciałam i to dostałam. Każda poprawka była natychmiast nanoszona. Bardzo polecam.

Rita Rimgaile

Jestem bardzo zadowolona z logo mojej firmy. Efekt końcowy został dopracowany w każdym ważnym dla mnie detalu, zmiany były wprowadzane w bardzo szybkim tempie, a współpraca i kontakt na jak najbardziej zadowalającym poziomie. Serdecznie polecam 🙂

Aleksandra Bieniasz

Wspaniała praca grafika, dokładnie to, czego chciałam – eleganckie, kreatywne i zgodne z koncepcją studia pilatesu. Strona jest zwięzła, przejrzysta, bez zbędnych elementów. Cieszę się, że wybrałam Atwi do stworzenia strony internetowej.

Iza Kotowska

Logo nie tylko na stronę WWW

Możesz wykorzystać swoje logo w różnych materiałach marketingowych.

Logo profesjonalne vs. generator

Na pierwszy rzut oka generatory oferują swoje usługi bezpłatnie, jednak w momencie, gdy chcemy pobrać grafikę w wysokiej jakości lub bez znaków wodnych, okazuje się, że jest to możliwe tylko po opłaceniu dodatkowej opłaty

Grafik Atwi

Generator Logo

FAQ

Tak, po zakończeniu procesu projektowania, wszystkie prawa autorskie do finalnej wersji logo będą przekazane Tobie. Oznacza to, że masz prawo do wykorzystywania, modyfikowania i rozpowszechniania logo według własnego uznania, bez żadnych ograniczeń czy dodatkowych opłat.

Standardowy czas oczekiwania na stworzenie projektu logo to maksymalnie 14 dni roboczych. W tym czasie grafik przeprowadzi analizę Twoich wymagań, stworzy kilka wstępnych projektów w zależności od pakietu, który wybierzesz, a następnie opracuje wybrane przez Ciebie koncepcje. Staramy się, aby ten proces przebiegał jak najbardziej sprawnie i efektywnie, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

W przypadku, gdy żadna z proponowanych koncepcji nie spełni Twoich oczekiwań, stworzymy dla Ciebie jeden dodatkowy projekt logo bez dodatkowych opłat. Naszym celem jest Twoje pełne zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby finalny projekt był zgodny z Twoimi preferencjami i wymaganiami.

Oferujemy jeden etap darmowych poprawek do jednego wybranego logo. W ramach tego etapu możesz zgłosić wszelkie zmiany, które chcesz abyśmy wprowadzili w wybranym projekcie.

Cennik

Logo profesjonalne

1 Wersja

450zł

netto

2 Wersje

550zł

netto

3 Wersje

650zł

netto