top 3

strony wykonane w lipcu 2023

Lipiec 2023

Z uśmiechem na twarzy (jak na załączonym obrazku), żegnamy jeden z najurokliwszych miesięcy wakacji.

Wszystkie zrealizowane przez stażystów strony mają już swoje miejsce na dedykowanych domenach, gdzie teraz cieszą swoich nowych właścicieli.
Niezmiernie dumnie patrzymy na to, jak młodzi i ambitni ludzie rozwijają swoje talenty pod naszym okiem. Ogromną satysfakcję czerpiemy z tego, że jako ATWI możemy być ich wsparciem i towarzyszyć im w każdym kroku tego ekscytującego procesu!

Zapraszamy Was na mały wernisaż TOP 3 stron 🎉

Słowo od twórcy:

Miałem przyjemność pracować nad projektem strony internetowej poświęconej wirtualnej rzeczywistości (VR). Był to dla mnie nie tylko wyzwanie techniczne, ale też okazja do zgłębienia fascynującego świata VR.

Inspirując się nowoczesnymi rozwiązaniami, postanowiłem zastosować interaktywne elementy na stronie, które odzwierciedlają wrażenia płynące z korzystania z VR. Moja wizja to strona, która nie tylko informuje, ale także wciąga użytkownika w świat wirtualnej rzeczywistości poprzez interaktywne elementy i animacje. Inspirując się trendami w dziedzinie designu, postanowiłem zastosować ciemne tło i jaskrawe akcenty kolorystyczne, które idealnie komponują się z futurystycznym charakterem VR.

Słowo od twórcy:

Miałem okazję stworzyć stronę dla specjalistki od komunikacji i budowania marki osobistej.

Dostałem od niej masę ekstra materiałów – spis umiejętności, przykłady projektów, fotki i grafiki, które idealnie pasowały do wyglądu strony. Czułem, że pomimo wyzwania, dam radę zrobić coś, co ją zaskoczy. Teraz patrząc na gotową stronę, jestem na maxa zadowolony i już nie mogę się doczekać następnych projektów!

Słowo od twórcy:

Tworzenie strony dla agencji Sparkify było mega wyzwaniem. Jest to nowoczesna firma, która zna się na swoim fachu, a więc zależało mi, aby przełożyć ich profesjonalizm na klientów, którzy będą odwiedzać stronę. Klient przygotował bardzo dobrej jakości materiały i jasno opisał czego oczekuje. Dzięki skupieniu i zaangażowaniu oraz wskazówkom od Project Managera udało mi się wykonać tę oto stronę, bez poprawek z czego jestem mega dumna! 😀

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.