top 3

strony wykonane w listopadzie

Listopad 2023

W listopadzie nasza grupa stażystów kontynuowała pracę nad różnorodnymi stronami internetowymi, osiągając znaczące sukcesy w dziedzinie projektowania i programowania.

Te strony są rezultatem niezwykłego wysiłku i oddania naszych praktykantów, którzy zdobywają cenne doświadczenie w branży. Ich umiejętności stale rosną, otwierając przed nimi coraz szersze perspektywy zawodowe. 

Oto Top 3 strony stworzone w tym miesiącu! 😄

Słowo od twórcy:

Tworząc stronę https://mana-coach.pl/ wzięłam pod uwagę główny cel strony i zalecenia klientki. Kolorystyka została dobrana indywidualnie do potrzeb klienta, a grafiki nawiązują do zawodu, jakim jest coaching. Jestem szczęśliwa, że w efekcie końcowym, udało mi się stworzyć stronę, która jest nie tylko estetycznie przyjemna, ale również funkcjonalna i intuicyjna dla użytkownika.

Słowo od twórcy:

Czułam ogromny zaszczyt mogąc robić stronę piosenkarki Luizy Kality. Podczas jej tworzenia słuchałam jej płyt, które naładowały mnie ogromną motywacją i weną do stworzenia czegoś nieoczywistego, ale zarazem bardzo kobiecego. Myślę, że się udało – ja jestem dumna z projektu, a p. Luiza bardzo zadowolona ze swojej strony internetowej.

Słowo od twórcy:

Tworzenie strony dla klientki było dużym wyzwaniem. Klientka prowadzi oryginalny biznes w którym łączy pomoc psychologiczną z zabiegami beauty. Zależało jej na efekcie profesjonalizmu oraz stylu kobiecym. Strona jest dostosowana do łatwych zapisów oraz prezentacji najważniejszych usług.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

 

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.