top 3

strony wykonane w październiku

Październik 2023

Październik to czas idealny dla wielkich fanów jesieni. Nasi stażyści z wielką pasją zabrali się za tworzenie stron. Jednych bardziej technicznych, innych w weselnym klimacie.

Wszystkie jednak poprzez ciężką wielogodzinną pracę naszych praktykantów wyszły wspaniale!

Strony stworzone w październiku to prawdziwe dzieło skupienia, zadawania wielu pytań i wdrażania odpowiedzi.

Cieszymy się, że kolejne młode osoby zyskały konkretne doświadczenie w branży, a ich możliwości i perspektywy stale się poszerzają.

Rzućmy okiem na Top 3 strony z października! 😀

Słowo od twórcy:

Strona ceremonie bez ceregieli była nie małym wyzwaniem, należało w sposób lekki umieścić sporo grafik pokazujących efekty pracy klientki. Postawiłam na sporą przestrzeń pomiędzy sekcjami, dzięki czemu strona nie wygląda na przetłoczoną. Kolory, które wybrała klientka dodałam jako delikatne akcenty i przełamałam je mocnym kolorem w footerze przez to całość została idealnie dopełniona. Strona pokazuje jak duże znaczenie mają dobrej jakości zdjęcia, tutaj klientka spisała się na medal. Praca na takich materiałach była przyjemnością i spełnieniem mojej chęci stworzenia delikatnej i estetycznej strony internetowej.

Słowo od twórcy:

Nie spodziewałem się, że tworzenie strony o nadzorach budowlanych może być takie ciekawe. Klient załączył tak dobrze przygotowane materiały, że nie miałem żadnych problemów z ciekawym rozmieszczeniem treści na stronie. Użyłem kolorów z logo i stonowanej butelkowej zieleni jako akcentu tła dla lepszego kontrastu. Ostateczny efekt wyszedł bardzo elegancko i jestem bardzo zadowolony, że świetna strona wpadła do mojego portfolio. 😀

Słowo od twórcy:

Proces budowy strony internetowej dla architekta, zwłaszcza dla osoby, która nie jest doświadczonym projektantem stron była dla mnie nie lada wyzwaniem. Zdając sobie sprawę z tego, że architekci zwracają wielką uwagę na przeróżne szczegóły – dałam z siebie wszystko Przede wszystkim skupiłam się na prostym designie, który jednak posiada nutkę elegancji. Ważne dla mnie było, aby wszystkie elementy ze sobą dobrze współgrały i aby strona nie posiadała zbędnych informacji, bo przecież w przypadku stron z branży architektonicznej – najważniejsze są zdjęcia Całość zamknęłam w dość ciepłych kolorach równocześnie dobierając je do stylu, w jakim tworzy swoje projekty nasz klient.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

 

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.