top 3

strony wykonane w styczniu

Styczeń 2024

Styczeń to miesiąc, który przyciąga tych, którzy cenią sobie świeży start i nowe możliwości. Nasza grupa stażystów kontynuowała swoją pasjonującą pracę, tworząc różnorodne strony internetowe.

Teraz, zapraszamy do zapoznania się z Top 3 stronami stworzonymi w styczniu, które z pewnością zachwycą swoją kreatywnością i zaawansowanym podejściem do projektowania!

Słowo od twórcy:

Za cel postawiłem sobie stworzenie strony, która będzie zarówno wizytówką tej wyjątkowej włoskiej restauracji, jak i zaproszeniem do świata pełnego smaków i aromatów Neapolu. Chciałem, aby każdy odwiedzający mógł łatwo znaleźć informacje, poczuć atmosferę miejsca i zainspirować się do odkrywania kulinarnych sekretów “Calma Cucina Napoletana”.

Dziękuję za szansę, którą mi dano. To było dla mnie nie tylko zadanie, ale przede wszystkim wielka przygoda i cenna lekcja.

Słowo od twórcy:

Zlecenie od wizażystki / makijażystki, klientce zależało, aby zachować stonowane barwy, które miały stanowić idealne tło dla realizacji klientki. Zastosowaliśmy tu biały kolor, uzupełniając go czarnym i odcieniami szarości. Akcent stanowi kolor beżowy, który jest neutralny i nie narusza estetyki strony. Zastosowaliśmy również motywy kwietne, roślinne, aby podkreślić delikatność.

Słowo od twórcy:

Strona dla artystki, której zależało na przedstawieniu swojej twórczości. Kolorystyka, czcionki, motyw strony wybraliśmy uwzględniając twórczość klientki. Nie jest to standardowa artystka, używa między innymi sztucznej inteligencji do tworzenia sztuki. W związku z tym zastosowaliśmy również ruchome elementy wygenerowane przez sztuczną inteligencję.

Ty też chcesz stronę?

Zarejestruj się i otrzymaj za darmo.

 

Chcesz zobaczyć więcej?

Sprawdź TOP 3 z ostatnich miesięcy.